Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako byť atraktívny pre druhé pohlavie a priťahovať tak k sebe lásku?

reklama:
Ako byť atraktívny
Ako byť atraktívny pre druhé pohlavie a priťahovať tak k sebe lásku?Foto: www.gettyimages.com

Túžbu často nemožno popísať a niekedy ani po rokoch nedokážete povedať, prečo vás partner priťahoval, keď ste sa spoznali. Môže to byť tým, čo nosíte, ako sa správate a čo hovoríte. Veľa ľudí chce do tajomstva zvádzania preniknúť hlbšie a konečne si k sebe niekoho nájsť. Našťastie existujú osvedčené metódy, ktoré sú založené na odbornom výskume a ktorých sa môžete držať.

Niekoľko vecí je vždy kľúčom k úspechu. Najdôležitejšia je dôvera a sebavedomie. Vďaka tomu budete veľmi príťažliví. Používať by ste mali aj správnu reč tela, ktorej bude rozumieť každý. Udržujte očný kontakt a usmievajte sa. Možno môžete aj párkrát žmurknúť. Ukážte druhej strane záujem, ale nevyvíjajte príliš silný tlak pri nadväzovaní kontaktu. To môže viesť k odmietnutiu. Čo robiť?

Sebadôvera a zmysel pre humor sú kľúčom k úspechu

Vždy sa to hovorí a je to svätá pravda. Sebadôvera je kľúčová, keď chcete byť príťažliví pre inú osobu. Ak neveríte sami sebe, ďalší ľudia vo vás tiež veriť nebudú. To ale rozhodne neznamená, že by ste sa mali predvádzať. Ak vám chýba sebadôvera, skúste si najskôr nacvičiť konverzáciu s cudzími ľuďmi. Čím viac to budete robiť, tým lepší v tom budete. A sebadôvera sa dostaví sama.

Každá žena hovorí, že muž musí mať zmysel pre humor. Platí to ale aj obrátene. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá a majú ju väčšinou tí ľudia, ktoré sú najatraktívnejší v skupine. Ľudia, ktorí sa smejú, majú väčšiu pravdepodobnosť, že niekoho romanticky zaujmú. Nemusíte byť priamo komik, ale rozhodne buďte pozitívni a robte si srandu aj sami zo seba.

Láskavosť prejavujte na každom kroku a cvičeniu sa nevyhýbajte

Nechajte osobu, s ktorou flirtujete, cítiť sa zaujímavo. Možno ste všeobecne ku všetkým milí, ale k jednej osobe by ste mali prejavovať nadmernú náklonnosť, láskavosť a záujem. Podľa toho pozná, že o ňu máte záujem. Nebojte sa ukázať svoju zamilovanosť a ľahko sa zmieňte, že to danému človeku pristane. Nezabúdajte si ale upozorniť aj na jej alebo jeho ďalšie stránky osobnosti, ktoré sa vám páčia.

Cvičenie? Nie, nemusíte mať pekáč buchiet, aby ste boli atraktívny. Ľudia, ktorí pravidelne cvičia alebo športujú, sa väčšinou cítia lepšie vo vlastnom tele a sú pozitívnejší. Navyše okolo seba šíria šťastie a energiu. Začnite preto pravidelne cvičiť. Nemusí ísť o nič náročné, stačí každý deň vyjsť na prechádzku parkom. Uvidíte, že sa budete cítiť lepšie a to z vás bude vyžarovať. Ostatní si to všimnú.

Tajomnosť a absencia sociálnych médií

Buďte na ostatných milí a prejavte záujem o ich život aj osobnosť. Nemusíte im ale behom pár minút povedať všetko o sebe. Nechajte si niečo pre seba a uvoľňujte informácie postupne. Budete vďaka tomu pôsobiť tajomne a trochu nedostupne. Môže sa to zdať ako hlúposť, ale ľudia sú od prírody zvedaví, takže vďaka tomu získate body navyše pri flirtovaní.

V minulosti bolo veľmi módne byť na všetkých sociálnych sieťach. Dnes je tomu práve naopak. Ten, kto chce byť sexy, nechodí na sociálne siete. Snažte si väčšinu z nich zmazať alebo si uzamknite svoje účty. Pre partnera to bude signalizovať nezávislosť a sebavedomie, pretože nepodliehate spoločenskému tlaku. Ak na sociálnych sieťach nie ste, bez strachu to pri rozhovore môžete spomenúť.

Ukážte sa v plnom svetle

Možno si to nemyslíte, ale štýl vášho oblečenia môže na prvý pohľad veľa povedať o vašej osobnosti. Nebojte sa a ukážte ľuďom vo svojom okolí svoj pravý štýl. Starajte sa o svoj vzhľad a obliekajte sa vždy primerane okolnostiam. Zabudnite na špinavé a pokrčené oblečenie ako štandard. Musíte vždy vyzerať upravene. Nemusíte chodiť v obleku, ale musíte mať svoj štýl.

Ak chcete pôsobiť pre druhé pohlavie veľmi príťažlivo, môžete tiež ukázať trochu kože. Nesmiete ale vyzerať lacno. To sa nebude páčiť nikomu. Na zvýšenie sexuálnej príťažlivosti dokonca stačí holú kožu len naznačiť. Stačí, keď si rozopnete horný gombík blúzky alebo košele. Nemusíte vonku chodiť polonahá. To určite nikto neuvíta a budete pôsobiť veľmi lacno.

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 22. marca 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Dobre Rady a Napady logo
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.