Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 vecí, ktoré v žiadnom prípade neberte zo zeme, prinesie vám to nešťastie

reklama:
minca
mincawww.gettyimages.com

Existuje 7 vecí, ktoré jednoducho nesmiete zobrať zo zeme, pretože sa v tom skrýva nebezpečenstvo. Každá vec má svoju vlastnú dušu a vstrebáva energiu svojho majiteľa. Niektoré predmety preto môžu byť nebezpečným nálezom, schopným vás zbaviť úspechu a osobného šťastia. Nezdvíhajte nikdy také podozrivé predmety zo zeme, nech vyzerajú akokoľvek príťažlivo. Veci nájdené na ulici prinesú človeku len málokedy šťastie. Ktorákoľvek nájdená vec totiž predstavuje predovšetkým energiu svojho bývalého majiteľa, a tá ani zďaleka vždy nemusí byť pozitívna. Predmety je možné očariť, zbaviť sa s ich pomocou rodovej kliatby a preniesť ju na toho, kto predmet vzal a nebezpečný nález si prisvojil. Buďte pozorní a opatrní, pokiaľ sa vám v ceste ocitne predmet, ktorý evidentne stratil niekto iný. V žiadnom prípade ho nedvíhajte zo zeme. Existuje 7 vecí, ktoré nesmiete zo zeme nikdy vziať.

Veci, ktoré nesmiete zo zeme zdvihnúť

1. Krížik

Krížik, ktorého pravým poslaním je chrániť a zastrešovať svojho nositeľa pred nešťastím, smolou a negatívnym pôsobením iných osôb i temných síl, sa stratou mení na veľmi silnú energetickú zbraň. Takýto predmet môže úplne zmeniť váš osud, pretože ho pripodobní údelu niekoho iného – pôvodného majiteľa. Inak povedané, budete zdieľať všetky hriechy a všetko zlo spoločne s tým, kto pôvodne tento stratený a nájdený krížik nosil na krku.

2. Mince

Minca je talizman naskrz energetickej povahy. Negatívnu energiu nasáva zo svojho okolia. Najčastejšie sa pôvodní majitelia mincí zbavujú vyhodením niekde na ulici po tom, čo sa ich pôvodne pozitívne pôsobenie vyčerpalo. Ničivá energia, nahromadená za dlhú dobu držania pôvodným majiteľom, sa na vás doslova navalí, akonáhle sa mince len dotknete.

3. Prstene

Akékoľvek ozdobné predmety stratené niekde vonku a ležiace nám v ceste treba chápať ako symboly nešťastia. Zvláštne postavenie medzi nimi majú práve prstene. Nič nemôže prekonať silu spojenia medzi energetickým poľom majiteľa a drahým kovom. Prostredníctvom prsteňa je možné preniesť odrieknutie, nešťastnú lásku, rozchod alebo dokonca staropanenstvo a staromládenectvo. Odborníci z oblasti ezoteriky neodporúčajú ani skúšať, ako by vám pristali prstienky blízkych ľudí, nieto potom si nasadzovať také, ktoré ste našli niekde na ulici.

4. Plyšové hračky

Možno ste prekvapení, ale je to skutočnosť. Na pohľad milá a úplne neškodná vecička vám svojim dotykom môže odovzdať kliatbu, odrieknutie a dokáže vás očarovať. Za obzvlášť nebezpečné sú pokladané doma vyrobené bábiky. Ich prostredníctvom dochádza k mohutnému ovplyvneniu ľudskej energie v temných kúzelníckych rituáloch smutne preslávenej čiernej mágie vodou.

5. Náramkové hodinky

Ľudské biopolo je s týmto magickým predmetom prepojené veľmi tesne. Zvlášť názorne je možné toto tesné spojenie pozorovať po skone majiteľa hodiniek. Hodinky sa zastavia, akonáhle človek, ktorý ich dlhú dobu nosil, opustí tento svet. Keď sa ich dotknete, alebo si ich dokonca nasadíte, preberáte všetky choroby a nešťastia minulého majiteľa.

6. Kľúče

Kľúče zamykajú nielen dvere a zámky, za pomoci kúzelných rituálov sa nimi uzatvára a zamyká aj nešťastie. Keď tento predmet zdvihnete zo zeme, odomknete tým bránu, ktorou do vášho života ľahko prenikne smola, nešťastie, choroby, nepokoj a úzkosť.

7. Náramky

Ďalší z druhov ozdobných predmetov, konkrétne tu však máme na mysli náramky vyrobené z nití, rôznych vlákien, prípadne korálikov alebo perličiek. Takýto predmet je mocným ochranným talizmanom, ktorý si majiteľ vyrobí vlastnými rukami. Tento ochranca osobnej pohody a šťastia nebýva stratený len tak náhodne, obvykle sa pretrhne alebo jednoducho skĺzne z ruky svojho majiteľa v dôsledku prebytku negatívnej energie. Tomu, kto svoj ochranný talizman stratil, nedá určite žiadnu veľkú prácu vyrobiť si ochrancu nového, avšak človek, ktorý taký náramok nájde a zdvihne zo zeme, je ohrozený problémami, nepríjemnosťami a dlhým obdobím smoly.

Tieto nebezpečné nálezy v sebe ukrývajú nie dobrú, často priam ničivú energiu, ktorá dokáže behom okamihu rozvrátiť váš doteraz šťastný a pokojne prebiehajúci život. Nezbierajte zo zeme ani také predmety, ktoré pri pohľade na ne vo vás vyvolávajú nejednoznačné emócie, cítite to, ale ste zvedaví… Prekonajte svoju zvedavosť a predmetu sa ani nedotknite. Ušetríte si možno veľké nepríjemnosti.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 28. januára 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.